جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1395/10/14 تعداد بازدید: 810 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
نمایشگاه توانمندی‌های صنعت حمل و نقل شهری با حضور مهندس خندان‌دل افتتاح شد

نخستین نمایشگاه بین المللی توانمندی‌های صنعت حمل و نقل شهری صبح سه شنبه 14 دي با حضور مهندس خندان‌دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئيس سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور افتتاح شد.


در اولین نمايشگاه بین المللی توانمندی‌های صنعت حمل و نقل شهری، شركت‌ها و واحدهاي تولیدی حوزه حمل و نقل عمومی شهری و سازمان‌هاي وابسته به شهرداري‌ها جدیدترین تولیدات و توانمندی‌های خود در حوزه‌های مختلف صنعت حمل و نقل شهری ارائه نموده‌اند.

در این نمایشگاه بین المللی که با رویکرد اقتصاد مقاومتی برگزار شده انواع خودروها و وسایل حمل و نقل عمومی، وسایل نقلیه برقی و هیبریدی، به نمایش گذاشته شده است.

استفاده از فناوری‌های روز دنیا در حمل و نقل شهری، برنامه‌ریزی برای کمک به کاهش آلودگی هوا، کاهش مصرف سوخت، رقابت پذیری براي تولیدات ملی، تحقق اقتصاد مقاومتی، هم افزایی توان داخلی و عرضه توانمندی‌های رقابت پذیر کشور، انتقال دانش فنی و تکنولوژی روز و کارآمد به کشور در راستای رشد کیفی و کمی محصولات داخلی، آشنایی با الگوهای موفق جهانی در عرصه حمل و نقل مسافر و فراهم نمودن زمینه‌های لازم برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های داخلی و خارجی برخی اهداف برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی توانمندی‌های صنعت حمل و نقل شهری است.

نخستین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صنعت حمل و نقل شهری از 14تا 17 دی ماه از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب تهران دایر است.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد