جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1395/10/4 تعداد بازدید: 924 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان فلاورجان: جابجایی روزانه ۱۶ هزار مسافر در فلاورجان /افزایش استفاده مردم از کارت بليط الکترونیکی

روزانه بیش از ۱۶هزارمسافر با ۳۲دستگاه اتوبوس درشهرستان جابه‌جا می‌شوند که جلسات هماهنگی با شهرداران و کارشناسان محترم فرمانداری شهرستان فلاورجان در راستای سرویس‌دهی مناسب و بهینه به شهروندان شهرستان  به طور مستمر در حال برگزاری است.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور، از قدیم الایام تاکنون مسافرت بین شهری و آمد و شد درون شهری از مهم‌ترین نیازها برای فعالیت‌های روزمره بشریت بوده و در آینده نیز خواهد بود؛  توسعه روش‌های  رفت و آمد مردم با توسعه جهانی و توسعه شهرها و آبادی‌ها متحول می‌گردد.

امروزه بسیاری از مردم برای رفت و آمدهای درون‌شهری خود برای کار و تلاش روزمره و دیگر نیازهای خود از تاکسی‌ها و اتوبوس‌های واحد استفاده می‌کنند  و جمع کثیری از مردم  هر روز با این وسایل سرو کار دارند؛ وسایلی که هم مزایای زیادی برای مردم و جامعه دارد و هم گاهی به دلیل کاستی‌ها ، مردم را به زحمت می‌اندازد.

بر همین اساس با توجه به اهمیت سازمان حمل و نقل شهری در خدمت‌رسانی به بخش عظیمی از مردم شریف شهرستان و آگاه‌سازی بیشتر مردم از ساز و کار و برنامه‌های این سازمان نشست خبری  با مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهری شهرستان فلاورجان، آقای مهندس کشمیری  انجام دادیم تا  از کم و کیف این سازمان اطلاعات بیشتری را در اختیار شما مخاطبین  قرار دهیم؛ امیدواریم مورد توجه شما عزیزان واقع گردد.

سید امید کشمیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرستان فلاورجان با تبریک هفته حمل ونقل و رانندگان به رانندگان زحمت‌کش اظهار نمود: جهت افزایش کنترل و بازرسی و هم‌چنین اخذ گزارش‌های بسیار کاربردی جهت ساماندهی خطوط نرم افزار کنترل اینترنتی ناوگان (AVL) ارتقاء پیدا کرد.

وی با اشاره به استفاده مسافرین از کارت بلیط الکترونیکی و نهادینه شدن این فرهنگ تأکید کرد و گفت: خوشبختانه از زمانی که سیستم کارت بلیط در شهرستان اجرا شده رضایت متقابل بین مردم و رانندگان افزایش یافته و در این راستا  مسافرین تمایل بیشتری برای استفاده از کارت بلیط الکترونیکی دارند.

 سید امید کشمیری در ادامه به مزایای سیستم کارت بلیط الکترونیکی اشاره کرد و گفت: با اجرای سیستم کارت بلیط الکترونیکی۳۰درصدزمان حمل ونقل صرفه‌جویی شده است کارت بلیط باعث توسعه و تسریع در حرکت اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های شهری در حمل و نقل می‌شود و همین‌طور به تقویت ناوگان حمل و نقل کمک خواهد کرد.

وی بیان اینکه در همین راستا اقدامات متعددی جهت ترغیب مردم به استفاده کارت بلیط الکترونیکی انجام گرفته اظهار داشت: راه‌اندازی نرم‌افزار شارژ اینترنتی ویژه باجه‌های افزایش اعتبار کارت بلیط الکترونیکی و  برگزاری جلسات متعدد با مسئولین مرتبط و مدیران شرکت (مجری پروژه کارت بلیط الکترونیکی) ،خرید تعداد ۶۷۰۰ کارت بلیط الکترونیکی خام با قیمت مناسب و به‌روزرسانی نرم افزار و ارتقاء دستگاه‌های  مرتبط با سیستم کارت بلیط الکترونیکی از اقدامات این سازمان است 

مدیر عامل سازمان حمل و نقل با بیان اینکه روزانه بیش از۱۶هزارمسافر با۳۲دستگاه اتوبوس درشهرستان جابه‌جا می‌شوند اظهار داشت: جلسات هماهنگی با شهرداران و کارشناسان محترم فرمانداری شهرستان فلاورجان در راستای سرویس‌دهی مناسب و بهینه به شهروندان شهرستان  به طور مستمر در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: به صورت منظم و هفتگی جهت نظارت بر عملکرد خودروهای تحت پوشش گشت مشترک پلیس راهور، اماکن و سازمان انجام می‌گیرد. 

کشمیری در ادامه افزود: در خصوص بررسی  مشکلات خطوط اتوبوس‌رانی تحت پوشش سازمان و بررسی و برطرف نمودن مشکلات و موانع موجود جلسات هم‌اندیشی دوره‌ای با رانندگان فعال در هر مسیر برگزار شد.

وی با بیان اینکه جهت رفاه حال مردم  خطوط جدید راه‌اندازی شده افزود: به  دلیل نزدیک بودن ایستگاه  اصلی اتوبوس‌های سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان فلاورجان با اتوبوس‌های BRT شهر اصفهان و جهت سهولت مسافرین محترم و عدم ایجاد ترافیک، ایستگاه مبدأ (روبروی زندان مرکزی) به ۱۰۰متر عقب‌تر انتقال یافت .

مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی فلاورجان در ادامه افزود: خدمات سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان در  سرویس‌دهی و خدمات‌رسانی به نمازگزاران توسط پرسنل خدوم  این سازمان هرهفته انجام می‌شود.

وی ادامه داد: این سازمان نیز درجهت رفاه حال شهروندان شرکت کننده در مناسبت‌های ملی و مذهبی سرویس‌دهی به همشهریان را در دستور کار خود دارد .

سید امید کشمیری با بیان اجرای طرح تکریم ارباب رجوع دراین سازمان افزود: راه‌اندازی طرح تکریم ارباب رجوع و درج تابلوهای راهنمای اداری در کلیه بخش‌های سازمان و چاپ و نصب بنرهای عملکرد سازمان، تبلیغات جهت استفاده هر چه بیشتر شهروندان از کارت بلیط الکترونیکی و هم‌چنین تبلیغات واحد دربستی سازمان در کل شهرستان انجام گرفته است.

وی ادامه داد: به‌روزرسانی سایت اینترنتی جهت اطلاع‌رسانی اخبار و رویداهای سازمان توسط واحد فناوری این سازمان انجام شده است و به جهت بررسی مشکلات و هرگونه تخلف رانندگان در خطوط از دید مسافران سامانه پیامکی انتقادات و پیشنهادات راه‌اندازی و شماره آن در خودروهای تحت پوشش درج  که همشهریان می‌توانند موارد مربوط را گزارش دهند. 

وی هم‌چنین با بیان اینکه توسعه خدمات‌رسانی به مردم از مهم‌ترین اولویت‌های سازمان اتوبوسرانی در همه زمینه‌ها است، گفت: با توجه به افزایش جمعیت و نیاز مردم به خودروهای عمومی تلاش می‌شود با افزودن تعداد بیشتری اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی خدمات‌رسانی به مردم را بیش از پیش توسعه دهیم.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان  هم‌چنین از زحمات معاون استاندار، رئیس محترم هیئت مدیره سازمان، نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان، ائمه جمعه شهرهای شهرستان، شهرداران محترم شهرهای فلاورجان، ابریشم، قهدریجان، زازران، بهاران، کلیشادو سودرجان، ایمانشهر، پیربکران و اعضایشوراهای اسلامی شهرستان  تقدیر و تشکر خود را اعلام نمود.

پایگاه خبری نیوز فلاورجان

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد