جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1395/7/10 تعداد بازدید: 952 تعداد نظرات ارسالی: 4 نویسنده: publicrelation2
امکان ثبت نام سایر متقاضیان خودروهای فرسوده در طرح نوسازی 90هزار دستگاه تاکسی فرسوده فراهم گردید

اطلاعیه مهم 10-95


به اطلاع کلیه شهرداران و مدیران عامل سازمان‌های حمل ونقل همگانی شهرهای با جمعیت کمتر از یکصدهزار نفر می‌رساند:

طی هماهنگی‌های صورت گرفته با ارکان اصلی طرح نوسازی 90هزار دستگاه تاکسی فرسوده درخصوص بازگشایی سامانه ثبت‌نام برای سایر متقاضیان دارای تاکسی فرسوده که در مرحله اول موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، مقرر گردید امکان ثبت نام این گروه از متقاضیان واجد شرایط تا سقف 60هزار دستگاه فراهم و در سامانه نوسازی فعال گردد لذا متقاضیان می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت نسبت به ثبت‌نام در طرح مذکور اقدام نمایند.

از این رو شایسته است از سوی شهرداری‌ها و سازمان‌های حمل و نقل همگانی اطلاع رسانی لازم و کافی جهت اعزام متقاضیان برای ثبت‌نام در این طرح، در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت تسهیلات تخصیص یافته صورت پذیرد.

printrating
  نظرات

profile photo پاسخ به سوال از حاجی آباد هرمزگان

با سلام و تشکر از سوال شا. به اطلاع می رساند درخصوص ضمانت بانکی، شما می توانید یکی از حالات 5گانه ضمانت مورد تایید بانک را انتخاب نمایید. با توجه به عدم تایید خودروی پراید به عنوان تاکسی توسط دفتر حمل و نقل و ترافیک وزارت کشور، امکان واگذاری خودروی مذکور به عنوان تاکسی در طرح های توسعه و نوسازی ناوگان وجود ندارد.
اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور

ارسال توسط کارشناس روابط عمومی 2 در تاریخ 1395/08/10 10:51:57 ق.ظ
profile photo پاسخ به سوال آقای علیرضا

با سلام و تشکر از سوال شما. با توجه به مدل خودروی شما که 86 می‌باشد، شما امکان نوسازی خودروی خود در قالب طرح تاکسی‌های سانحه‌دیده را دارید البته با این شرط که گواهی اوراق خودرو توسط پلیس راهور صادر شده باشد.
اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور

ارسال توسط کارشناس روابط عمومی 2 در تاریخ 1395/08/09 01:34:27 ب.ظ
profile photo نظر جدید

با سلام چرا مشکل ضمانت بانکها را حل نمیکنیددرضمن درشهرهای کوچک پراید جایگزین میشد متقاضیان همه ثبت نام میکردن غیرازآن جوابگو نیست.

ارسال توسط از حاجی آباد هرمزگان در تاریخ 1395/07/24 08:15:49 ق.ظ
profile photo پژو روآ مدل۸۶

پژو روآ مدل ۸۶ دارم که از کار افتاده وواقعا پوکیده است.. لطفا اگه راهی برا تعویضش هست راهنمایی کنید چون دخل وخرجش به هم نمیخونه وکارایی نداره.. خواهشا اگه راهی دارد کمکم کنید.. استان کهگلویه وبویراحمد شهرستان دهدشت

ارسال توسط علیرضا در تاریخ 1395/07/21 09:37:58 ب.ظ

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد